Hizmet Saatlerimiz Hergün Saat 6dan akşam 10a kadar hizmetinizdeyiz
Bizi Arayın +964 750 093 0507
Email Adresimiz akcelebi@yahoo.com info@akcelebi.com

Ana sayfa

HOŞGELDİNİZ

Akçelebi Yapı Dekorasyon / Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir…

Dekorasyon Nedir ?

Akçelebi Yapı Dekorasyon / Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir…

Dekorasyon dendiğinde aklımıza gelen yapı marketlerinden ve mobilya mağazalarından alınan malzemelerdir; oysa dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi başlı başına sayfalar dolusu ifadeleri gerekli kılar. Böyle olmasının nedeni dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının adıdır demek daha doğru olacaktır.

Tüm diğer sanatsal yaklaşımlardan çok daha yaratılması kolay bir hobi olarak değerlendirmek de mümkün elbet. Yaşam içerisinde farkında olarak ya da olmadan her birimiz dekoratif sanatsal bir faaliyet içerisinde olduğumuzu bilmeliyiz. Yaşamın her alanına giren bu yaratıcılığımızın ardımızda kalan etkileri ve izleri elbette ki yadırganamaz.

Dekorasyonda Tarz

Akçelebi Yapı Dekorasyon / Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir…

Yaşamın içerisin de bizlere ait olan her alanda bu etkiler ve izlerle varız aslına bakılırsa. İmkandan ötede bir kavramdır bu. Aynı eşya ve malzemelerle 2 farklı oda ve bu odaların sahibi 2 farklı insan düşünün. Her ikisi de yaşam alanlarını aynı malzemelerle hazırlayacak olsalarda ortaya asla birbirinin aynı 2 oda çıkmayacaktır. İnsanların varlık gereksinimlerinden biridir dekorasyon. Konuşmak, çizmek gibi kişinin kendini ifade etmesinin farklı bir yöntemi. Ziyaret ettiğiniz bir arkadaş yada dostun samimiyetiniz ne kadar çok olursa olsun özel yaşam alanına girdiğinizde o alandaki eşyaları, eşyaların konumları, düzenleri, uyumları, tercihleri o insana dair başka hiçbir yöntemle çözümleyemeyeceğiniz ipuçlarıyla şaşırtacaktır sizleri. Baş köşede duran bir resimdir bazen bunu sağlayan.

Belki çarpık ve simetrik olmayan bir biblonun konumu. İki farklı eşyanın birbirine karşı duruşu bazen; ve bazen tezat renklerin, eşyaların, resimlerin ve aslında bütünsel olarak tüm o dağılımın kişiye ait bizlere verdiği ipuçları. Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ. Ve daha da muhteşem olan yanı kişilerin bilinç altı da dahil kişiliklerine yönelik ipuçlarıyla biraz soyut ama daha bir bizden parçalarımızdır dekoratif yaratıcılıklarımız.

Her yerde dekorasyon

Akçelebi Yapı Dekorasyon / Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir…

Sektörel açıdan değerlendirdiğimizde de karşımıza çıkan farklı bir durum değildir aslına bakarsanız. Dekorasyon alanında profesyonel çalışmalar yapan insanlar yada ekipler işte tüm bunların hesaplanabilir kısmıyla sizlere hizmet vermeye çalışır. Yatak odanız, salonunuz, mutfağınız ve daha birçok alan evrensel estetik kavramlar gözetilerek dizayn edilir. Ferah bir salondur bu bazen, veya kullanım kolaylığı için dizayn edilmiş mutfak yapılanması. Ama ne denli profesyonel bir yaklaşım sergilenirse sergilensin asla tam anlamıyla mükemmel olmayacaktır sundukları. Çünkü en büyük ve önemli parça olan sizler eksik kalırsınız o noktada.

Dekorasyonda fikirlerin önemi

Akçelebi Yapı Dekorasyon / Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir…

Güzel bir yatak odası takımı,şık ve rahat bir salon, kullanışlı ve modern bir banyo… Evinizi uzman ekiplerden aldığınız destek ve keliteli modern eşyalarla dekore ettiniz ve herşey bitti mi? Tam aksine herşey yeni başlıyor. Gün be gün farklılaşacaktır o ev, o dekor. Küçük değişiklikler ve eklemelerle zaman içerisinde sizden bir parçaya dönüşmesi kaçınılmazdır. İşte o zaman dekorasyonunuz tamamlanmaya başlayacak ve yaşam içerisinde farklılaşan yaşamınız , psikolojinize eşlik eden bir hızda eviniz sürekli sizinle birlikte değişecek. Durun ve bir bakın dekorunuza ve kendinizi görmeye çalışın o büyük tabloda. Gülümseyin ve keyfinize bakın şimdi; çünkü sizden bir parçanın içinde olduğunuzu farkedip huzur ve mutluluk duymanız kaçınılmaz. Keyfini çıkarın…

Bir yenilik arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Akçelebi Yapı Dekorasyon / Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir…

Sizleri “Rahata ve Huzura” kavuşturacak yapı ve dekorasyon imalatları yapıyoruz.

Siz hayalinizdeki eve, ofise veya iş yerine kavuşun diye sizin için yapı ve dekorasyon dünyasını çok yakından takip ediyoruz. Gerek yerel mimarilerde gerekse de ülkeler bazında ulaştığımız bütün yenilikleri tarzınızla pekiştirerek hizmetinize sunuyoruz.

Bizim için tarzınız ve fikirleriniz önemlidir, zira dekorasyonu mükemmelliğe ulaştıran şey yapılan imalatın diğerlerinden farklı olmasıdır. Yani size has özellikler taşımasıdır. Yani tarzınıza uymasıdır. Zaten başarılı bir firma olmamızın sebeplerinden bir tanesi de budur.

Hakkımızda daha çok fikir sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Tavanlar 

Alüminyum Bölme Duvar

Facebook’ta çalışmalarımızı takip edin Akçelebi Yapı Dekorasyon Facebook Paylaşımları