Hizmet Saatlerimiz Hergün Saat 6dan akşam 10a kadar hizmetinizdeyiz
Bizi Arayın +964 750 093 0507
Email Adresimiz akcelebi@yahoo.com info@akcelebi.com

plastik tavan

Plastik Lambiri Tavan ve PVC Asma Tavan

60×60 plastik tavan, pvc tavan

60 x 60 asma tavan profili, suya karşı mükemmel dayanıklılığı, dekoratif desenleri, hafifliliği ve kolay montajı ile tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur. Korozyona karşı yüksek mukavemet gücüne sahip, 60 x 60 oteller, iş merkezleri ve evleriniz için mükemmel bir tavan kaplama çözümüdür.

Örnek Kullanım Alanları

Evler, Okullar, Mağazalar, Hastaneler,  Bankalar, Ofisler, Fabrikalar Oteller, İş ve alışveriş merkezleri…

Plastik Lambiri Tavan

pvc lambiri tavan

 

Pvc lambri, yapınız için çok pratik, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen tavan kaplama ve kapama malzemesidir. Değişik renk ve modelleri ile zevkinize en uygun lambriyi seçebilirsiniz. İster malzeme teminini sizin için biz yapalım isterseniz malzemenizi kendiniz temin edin biz uygulamasını yapalım.

Plastik tavan modelleri Her türlü inşaat iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle asma tavanda en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar oluşturur ve tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir.

Ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Bu sistemle inşaatlarda yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir. Nemli ve ıslak ortamlarda rutubetten etkilenmez yapısıyla bakteri üremesini önler. Hijyenlik isteyen tüm mekânlar için pilta ideal asma tavan çözümüdür. Kolay kolay yanmaz,sıcak ve soğuktan etkilenmez.

İmalatlardan birkaç örnek