Hizmet Saatlerimiz Hergün Saat 6dan akşam 10a kadar hizmetinizdeyiz
Bizi Arayın +964 750 093 0507
Email Adresimiz akcelebi@yahoo.com info@akcelebi.com

Karopan Asma Tavan

Karopan Asma Tavan

karolam
Karopan asma tavanlar T-15, T-24 ve T-24 kanallı taşıyıcı sistemleri ile dekoratif asma tavan görünümü elde edilebilir. Bu sistem uygulama hızı ve kolay montaj imkanı sağlar. Karopan panellerimiz yüzeyindeki PVC kaplama sayesinde kolay temizlenebilir, arka yüzeyindeki aluminyum folya kaplaması ve kenar bantları ile suya ve neme karşı dirençlidir. Demonte edilebilir olması sayesinde mekanik ve elektrik tesisatlarının bakım ve onarımı önemli ölçüde kolaylaşır Karopan paneller özellikle FVP T-24 kanallı taşıyıcı sistemlere farklı mimarı tasarımlara nitelik ve estetik katar. Karopan paneller asma tavan sektöründeki projelere, yüzey kaplamalarındaki çeşitlilik ve desen alternatifleriyle projlere, görsel zenginlik katar. Havalandırma, sprink, hoparlör, aydınlatma armatürler vb. uygulamaların rahat ve kolay yapılmasına olanak tanıyan bir sistemdir.

Mutfaklar, yemekhaneler gibi nemli, buharlı ortamların ve hatta banyo, wc gibi ıslak mekan asma tavanları için özel olarak tasarlanan Karopan ve Karopanwet bu mekanlar için en iyi çözümü sunar. Vinil kaplama olan Karopan ve Karopanwet ile ıslak mekan asma tavanlarında sorunsuz bir dönem başladı. Taşyünü panel görünümü ile metal tavana yakın bir dayanıklılık sunan Karopan ve Karopanwet’in önemli özelliklerinden biriside ekonomik bir çözüm olmasıdır. Çeşitli yüzey kaplama seçenekleri sunan ürünlerden yeni Karopanwet 30×60 ebatıyla daha az fire ve daha kolay uygulama olanağı ile öne çıkmaktadır. Karopanwet ve FVP Kanallı Taşıyıcılarla yapılan kombinasyonlar da tavanlara ayrı bir şıklık ve estetik katmaktadır. Karopan ve Karopanwet hem ekonomik hem şık hem de uzun ömürlü seçeneklerdir. Karopan ve Karopanwet ıslak mekanların asma tavanlarının yanında hijyenik ortamların asma tavanlarında da rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir.

Teknik Özellikler

Demonte edilebilir olması sayesinde mekanik, elektrik ve su tesisatlarının bakım ve onarımı önemli ölçüde kolaylaşır.
Havalandırma, sprink, hoparlör, aydınlatma armatürleri vb. uygulamaların rahat ve kolay yapılmasına olanak tanıyan bir sistemdir.
30×60 cm’ lik ebatlara sahip Karopanwet arka üzeyindeki alüminyum folyo kaplaması ve kenar bantları ile suya ve neme karşı dayanımlıdır.
Karopanwet çeşitli yüzey kaplama seçenekleri, 30×60 cm’ lik ebadıyla daha az fire ve daha kolay uygulama olanağı
Karopanwet FVP kanallı taşıyıcılarla yapılan kombinasyonlar da tavanlara ayrı şıklık ve estetik katmaktadır.

Karopan Asma Tavan uygulamasından birkaç örnek.